Nuriş NL3000W Lazer Qaynaq Aparatı
1270 x 620 x 1070 mm
207.0 kq
Nuriş NL3000W lazer qaynaq aparatı, su soyutmalı sistem ilə stabil işləmə təmin edir. 3000 W lazer gücü ilə müxtəlif metallar üçün qaynaq, kəsmə və təmizləmə təklif edir.
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Nuriş NL3000W lazer qaynaq aparatı, su soyutmalı sistem ilə stabil və uzunömürlü işləmə təmin edir. Yüksək keyfiyyətli optik komponentlər ilə təchiz olunmuşdur və etibarlı satış sonrası xidmətlərlə dəstəklənir. Erqonomik və portativ dizaynı ilə istifadəsi asandır. TIG qaynağından fərqli olaraq yaxşı keyfiyyətli qaynaq tikişi üçün qabaqcıl qaynaq bacarıqları tələb etmir. Aşağı istilik ötürülməsi sayəsində iş parçasının deformasiyasını minimuma endirir. Aşağı sıçrayış yaranması ilə sonrakı üyütmə və təmizləmə ehtiyacını aradan qaldırır. Oxşar materiallar üçün qövs qaynağından daha sürətli qaynaq təmin edir. Nazik metallarda üstün qaynaq performansı göstərir, istehsal sürətini artırır və enerji sərfiyyatını azaldır. Aviasiya, avtomobil, lift, lövhə, istilik-soyutma avadanlığı, dekorasiya, mebel, ağ əşyalar, sənaye mətbəx avadanlığı, işıqlandırma, saxlama sistemləri və digər sənaye sahələrində istifadə üçün uyğundur. Bir maşın ilə lazer qaynaq, kəsmə və təmizləmə proseslərini yerinə yetirir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Nuriş
Model:
NL3000W
Çəki:
207.0 kq
| Brand | Nuriş |
| System Voltage | 380 V, 50 Hz |
| Input Power (at 100% Laser Power) | 11 kW |
| Laser Output Power | 3000 W |
| Laser Wavelength | 1080±5 nm |
| Wobble Amplitude | 0 mm - 8 mm |
| Wobble Speed | 2-6000 mm/s |
| Operational Temperature | 10°C - 40°C |
| Storage Temperature | -10°C - 60°C |
| Dimensions | 1270 mm x 620 mm x 1070 mm |
| Weight | 207 kg |
| Wire Feed Unit Weight | 30 kg |
| Torch Length | 9 meter |
| Security Loop Cable with Crocodile Clip | 5 m |
| Gas Regulator | Nitrogen |
| Wire Feeder | Nuriş Double Wire Feeder |
| Laser Safety Glasses | 2 piece |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 1270 x 620 x 1070 mm |
| Çəki | 207.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |
| Zəmanət məlumatları mövcud deyil. | |