Nuriş NL1200A Lazer Qaynaq Aparatı
985 x 573 x 768 mm
72.0 kq
Nuriş NL1200A lazer qaynaq aparatı, hava soyutmalı sistem ilə kompakt dizayna malikdir. 1200 W lazer gücü ilə müxtəlif metallar üçün qaynaq, kəsmə və təmizləmə təmin edir.
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Nuriş NL1200A lazer qaynaq aparatı, hava soyutmalı sistem ilə kompakt və erqonomik dizayna malikdir. Quraşdırılmış tel qidalandırma bloku ilə müxtəlif iş mühitlərində rahat istifadə təmin edir. Yüksək keyfiyyətli optik sistem ilə təchiz olunmuşdur və etibarlı satış sonrası dəstək ilə dəstəklənir. Bir maşın ilə lazer qaynaq, kəsmə və təmizləmə proseslərini yerinə yetirir. Erqonomik dizaynı ilə istifadəsi asandır. Oxşar materiallar üçün qövs qaynağından daha sürətli qaynaq təmin edir. Aşağı istilik ötürülməsi sayəsində iş parçasının deformasiyasını minimuma endirir. Aşağı sıçrayış yaranması ilə sonrakı üyütmə və təmizləmə ehtiyacını aradan qaldırır. Nazik metallarda üstün qaynaq performansı göstərir, istehsal sürətini artırır və enerji sərfiyyatını azaldır. Aviasiya, avtomobil, lift, lövhə, istilik-soyutma avadanlığı, dekorasiya, mebel, ağ əşyalar, sənaye mətbəx avadanlığı, işıqlandırma, saxlama sistemləri və digər sənaye sahələrində istifadə üçün uyğundur.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Nuriş
Model:
NL1200A
Çəki:
72.0 kq
| Brand | Nuriş |
| System Voltage | 220 V ±%10, 50 Hz |
| Input Power (at %100 Laser power) | 4 kW |
| Laser Output Power | 1200 W |
| Laser Wavelength | 1080±5 nm |
| Wobble Amplitude | 0 mm - 3.5 mm |
| Wobble Speed | 2-6000 mm/s |
| Operational Temperature | 10°C - 40°C |
| Storage Temperature | -10°C - 60°C |
| Dimensions | 985 mm x 573 mm x 768 mm |
| Weight | 72 kg |
| Welding Depth by Metal Type | Stainless Steel: 3.5 mm Carbon Steel: 3.5 mm Aluminium: 2.5 mm Galvanized Sheet: 2.5 mm Brass: 2 mm |
| Torch Length | 5 metre |
| Security Loop Cable with Crocodile Clip | 5 m |
| Gas Regulator | Nitrogen |
| Laser Safety Glasses | 2 piece |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 985 x 573 x 768 mm |
| Çəki | 72.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |
| Zəmanət məlumatları mövcud deyil. | |