Nuriş Mig Mag 350 A Qaynaq aparatı
505 x 863 x 820 mm
100.0 kq
Yüksək performanslı MIG/MAG 350 A qaynaq aparatı, müxtəlif sənaye işləri üçün etibarlı və davamlı.
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Nuriş Mig Mag 350 A Qaynaq aparatı 380 V, 3 faza, 50/60 Hz şəbəkə gərginliyi ilə işləyir. 48-300 A arası akım ayar sahəsi, DC tip akım və 0.60-1.20 mm qaynaq tel diametri ilə müxtəlif sənaye tətbiqləri üçün uyğundur. IP23S qoruma sinfi ilə təhlükəsiz və uzunömürlü işləmə təmin edir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Nuriş
Model:
MİG350A
Çəki:
100.0 kq
| Model | MIG/MAG350 A RWS |
| Mains Voltage | 380 V, 3 Phase, 50/60 Hz |
| Input Power | 9.2 KVA |
| Input Current | 14 A |
| Current Adjustment Range | 48-300 A |
| Open Circuit Voltage | 32 V |
| Voltage Adjustment Range | 18-32 V |
| Duty Cycle (40°C, 60%) | 235 A |
| Duty Cycle (40°C, 100%) | 200 A |
| Protection Class | IP23S |
| Current Type | DC |
| Current Adjustment Steps | 2x10 stages |
| Wire Diameter | 0.60-0.80-1.00-1.20 mm |
| Wire Feeding Speed Range | 2-20 m/min |
| Machine Dimensions | W:505 x H:863 x D:820 mm |
| Weight | 100 kg |
| Vario | 21 |
| Torch | 3 m |
| Ground Cable and Clamp | 3 m |
| Gas Regulator | 1 pcs |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 505 x 863 x 820 mm |
| Çəki | 100.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |
| Zəmanət məlumatları mövcud deyil. | |