Nuriş MIG/MAG 430 W Qaynaq aparatı
505 x 910 x 985 mm
154.0 kq
Yüksək performanslı MIG/MAG qaynaq aparatı, sənaye və peşəkar istifadə üçün.
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Nuriş MIG/MAG 430 W qaynaq aparatı 380V, 3 fazalı elektrik sistemi ilə işləyir və 40-370 A arası axım tənzimlənməsi təklif edir.Qaynaq aparatı DC cərəyan ilə işləyir, 0,6-1,2 mm çaplı qaynaq teli ilə uyğundur və 2-20 m/dəq tel sürəti sahəsi var. IP23S qoruma sinfi ilə həm daxili, həm də açıq sahədə istifadəyə uyğundur.
Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Nuriş
Model:
MIG/MAG430W
Çəki:
154.0 kq
| NetworkVoltage | 380 V, 3 Phase, 50/60 Hz |
| InputPower | 16.5 KVA |
| InputCurrent | 25 A |
| CurrentRange | 40-370 A |
| OpenCircuitVoltage | 42 V |
| VoltageRange | 18.50-42 V |
| DutyCycle_40C | 40Percent: 350 A 60Percent: 300 A 100Percent: 250 A |
| ProtectionClass | IP23S |
| CurrentType | DC |
| CurrentAdjustmentSteps | 3x10 stages |
| ElectrodeDiameter | 0.60-0.80-1.00-1.20 mm |
| WireFeedSpeed | 2-20 m/min |
| MachineDimensions | W:505 x H:910 x D:985 mm |
| Weight | 430A: 144 kg 430W: 154 kg Vario: 18 kg |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 505 x 910 x 985 mm |
| Çəki | 154.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |
| Zəmanət məlumatları mövcud deyil. | |