Nuriş LN500W Synergic Double Pulse MIG/MAG Qaynaq Aparatı
1100 x 800 x 560 mm
122.8 kq
Nuriş LN500W Synergic Double Pulse MIG/MAG qaynaq aparatı, inverter texnologiyası ilə MIG/MAG, MMA və Argon qaynaqlarını bir maşında yerinə yetirir. Sinerji funksiyası ilə material qalınlığına görə avtomatik tənzimləmə təmin edir.
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Nuriş LN500W Synergic Double Pulse MIG/MAG qaynaq aparatı, inverter texnologiyası ilə MIG/MAG, MMA və Argon (lift-TIG) qaynaqlarını bir maşında yerinə yetirməyə imkan verir. Sinerji funksiyası sayəsində material qalınlığı, tel sürəti və ya cərəyan dəyərlərindən hər hansı birini seçdikdə çıxış gərginliyini avtomatik tənzimləyərək uyğun qaynaq prosesini seçir. Qabaqcıl impuls sistemi ilə iş parçasını deformasiya etmədən sıçrayışsız qaynaq təmin edir və alüminium, paslanmayan polad və polad materiallar üçün tam təchiz olunmuşdur. Ağıllı fan sistemi iş temperaturuna bağlı olaraq aktivləşir, səs-küyü və enerji sərfiyyatını azaldır. Sadə istifadəçi interfeysi ilə çoxdilli TFT ekranı asan və dəqiq istifadə təmin edir. Ağıllı tetik funksiyası ilə qaynaq zamanı proqramları dəyişməyə imkan verir. Güclü enkoder motoru və 4x4 sürücü sistemi ilə yumşaq telləri qırılmadan qaynaq edir. İnteqrasiya edilmiş su soyutma sistemi hava və ya su soyutma ilə istifadəyə imkan verir. İnverter texnologiyası ilə enerjiyə 40% qədər qənaət edir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Nuriş
Model:
LN500W
Çəki:
122.8 kq
| Brand | Nuriş |
| System Voltage | 380 V, 3 Ph, 50 Hz |
| Input Power | 22.6 kVA |
| Current Adjustment Range | 40 A - 500 A |
| Open Circuit Voltage | 85 V |
| Duty Cycle (MIG mode, 40°C) | %30: 500 A %60: 400 A %100: 350 A |
| Protection Class | IP21S |
| Wire Feed Speed | 2 m/min - 20 m/min |
| Machine Dimensions | 1100 mm x 800 mm x 560 mm |
| Weight | 107.4 kg + 15.4 kg |
| Warranty | 2 years |
| Torch | 3 m |
| Chassis Cable with Clamp | 3 m |
| Gas Regulator (Argon) | 1 piece |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 1100 x 800 x 560 mm |
| Çəki | 122.8 kq |
Zəmanət məlumatları
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |
| Zəmanət məlumatları mövcud deyil. | |