Nuriş MA200 PRO İnverter MMA Qaynaq Aparatı
400 x 220 x 135 mm
5.8 kq
Nuriş MA200 PRO inverter MMA qaynaq aparatı, portativ dizaynı ilə ağır iş şəraitləri üçün uyğundur. 2.5 mm, 3.25 mm və 4 mm diametrli elektrodlarla qaynaq təmin edir.
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Nuriş MA200 PRO inverter MMA qaynaq aparatı, portativ dizaynı ilə ağır iş şəraitləri üçün uyğundur. 2.5 mm, 3.25 mm və 4 mm diametrli rutil və əsas elektrodlarla problemsiz qaynaq təmin edir. Yüksək möhkəm enerji təchizatı kabeli ilə təhlükəsiz iş mühiti yaradır. Ağıllı fan texnologiyası lazım olduqda aktivləşir, səs-küyü və maşın daxilində toz yığılmasını azaldır. Elektrik generatorları ilə tam uyğunluq göstərir və tikinti sahələri üçün uyğundur. Tənzimlənən hot start funksiyası ilə elektrodun asan alovlanması təmin edilir və iş parçasına yapışmasının qarşısını alır. Tənzimlənən arc force funksiyası ilə qaynaq qövsü daha stabil olur, qövs kəsilməsini və elektrodun yapışmasını qarşısını alır.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Nuriş
Model:
MA200 PRO
Çəki:
5.8 kq
| Brand | Nuriş |
| System Voltage | 220 V ±%10 |
| Input Power | 9 kVA |
| Current Adjustment Range | 20 A - 200 A |
| Open Circuit Voltage | 66 V |
| Duty Cycle (40°C) | %30: 200A %60: 150A %100: 130A |
| Protection Class | IP21S |
| Welding Wire Diameter | 2.5 mm, 3.25 mm, 4 mm |
| Machine Dimensions | 400 mm x 220 mm x 135 mm |
| Weight | 5.8 kg |
| Welding Cable Length | 3 m |
| Chassis Cable Length | 2 m |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 400 x 220 x 135 mm |
| Çəki | 5.8 kq |
Zəmanət məlumatları
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |
| Zəmanət məlumatları mövcud deyil. | |