Crown CT18118V BMC 1250W Perforator
46.5x13.5x34.5 mm
7.0 kq
Crown CT18118V BMC, 1250W güclü motoru və SDS-MAX sistemi ilə 40 mm-ə qədər beton delmə qabiliyyətinə malik peşəkar perforator. Tikinti və ağır sənaye işləri üçün ideal seçimdir.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Crown CT18118V BMC, 1250W güclü motor və SDS-MAX sistemi ilə təchiz edilmiş peşəkar perforator. 40 mm-ə qədər beton delmə imkanı təmin edir və ağır tikinti işləri üçün optimallaşdırılmışdır. Ergonomik tutacağı və davamlı metal korpusu uzunmüddətli istifadə zamanı rahatlıq və etibarlılıq təmin edir. Bu perforator, inşaat və sənaye sahələrində peşəkarlar üçün etibarlı və effektiv bir alət seçimidir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Crown Tools elektrik alətləri
Model:
Crown
Çəki:
7.0 kq
Zəmanət:
1 İl
| Rated power | 1250 W |
| Amperage at voltage 220-230 V | 5.6 A |
| No-load speed | 0-410 min⁻¹ |
| Impact rate | 0-3000 min⁻¹ |
| Single impact power | 0-10 J |
| Chuck type | SDS-MAX |
| Drilling output in concrete | 40 mm |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 46.5x13.5x34.5 mm |
| Çəki | 7.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |