CROWN CT18187 BMC 26mm 1050W 4J SDS-PLUS Perforator
3.7 kq
1050W gücündə, 4J zərbə enerjili, SDS-PLUS patronlu peşəkar ağır perforator.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
CROWN CT18187 BMC ağır sinif peşəkar perforator tikinti və sənaye işlərində yüksək performans üçün hazırlanmışdır. Güclü 1050W mühərrik və 4J zərbə enerjisi sayəsində beton, metal və ağac üzərində effektiv qazma və zərbəli işlər həyata keçirir. SDS-PLUS sistemli patron sürətli uç dəyişimi və sabit iş performansı təmin edir. 3 rejimli iş sistemi ilə (qazma, zərbəli qazma, kəsmə) geniş istifadə sahəsi təqdim edir. Vibrasiya balanslaşdırma və təhlükəsizlik muftası ilə operator təhlükəsizliyi artırılmışdır.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Crown Tools elektrik alətləri
Model:
Crown
Çəki:
3.7 kq
Zəmanət:
1 İl
| Rated Power | 1050 W |
| Voltage | 220-230 V |
| Amperage | 4.9 A |
| No-Load Speed | 0-980 rpm |
| Impact Rate | 0-3800 bpm |
| Single Impact Power | 4 J |
| Chuck Type | SDS-PLUS |
| Max Drilling Capacity (Concrete) | 28 mm |
| Max Drilling Capacity (Steel) | 13 mm |
| Max Drilling Capacity (Wood) | 40 mm |
| Weight | 3.7 kg |
| Operating Modes | Drilling / Hammer Drilling / Chiseling |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 3.7 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |