CROWN CT18209 BMC 26mm 800W 3J Perforator
2.9 kq
800W gücündə, 3J zərbə enerjili, SDS-PLUS patronlu peşəkar yüngül perforator.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
CROWN CT18209 BMC peşəkar istifadə üçün nəzərdə tutulmuş yüksək performanslı elektrik perforatorudur. Beton, metal və ağac üzərində dəqiq və effektiv qazma əməliyyatları üçün optimallaşdırılıb. 800W mühərrik gücü və 3J zərbə enerjisi ilə ağır iş şəraitində stabil performans təmin edir. SDS-PLUS sistemli patron sayəsində sürətli uç dəyişimi və yüksək təhlükəsizlik təqdim edir. Vibrasiya azaldıcı konstruksiya uzunmüddətli istifadə zamanı operator yorğunluğunu minimuma endirir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Crown Tools elektrik alətləri
Model:
Crown
Çəki:
2.9 kq
Zəmanət:
1 İl
| Speed | 0-1200 rpm |
| Rated Power | 800 W |
| Voltage | 220-230 V |
| Amperage | 3.8 A |
| No-load Speed | 0-1200 min⁻¹ |
| Impact Rate | 0-5100 min⁻¹ |
| Single Impact Power | 3 J |
| Chuck Type | SDS-PLUS |
| Max Drilling Capacity | 26 mm |
| Concrete Drilling Capacity | 26 mm |
| Steel Drilling Capacity | 13 mm |
| Wood Drilling Capacity | 30 mm |
| Weight | 2.9 kg |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 2.9 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |