CROWN CT18114 BMC 28mm 850W 4.2J SDS-PLUS Perforator
4.9 kq
850W gücündə, 4.2J zərbə enerjili, 28mm qazma qabiliyyətli peşəkar ağır perforator.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
CROWN CT18114 BMC ağır sinif professional perforator tikinti və sənaye tətbiqləri üçün nəzərdə tutulmuş yüksək performanslı elektrik alətidir. 850W nominal güc və 4.2J zərbə enerjisi ilə beton, metal və ağac materiallarında sabit və effektiv qazma performansı təmin edir. SDS-PLUS patron sistemi sürətli uç dəyişimi və yüksək iş təhlükəsizliyi yaradır. 800 rpm boşda sürət və 3400 bpm zərbə tezliyi ilə balanslı güc və nəzarət təqdim edir. Ergonomik və möhkəm korpus uzunmüddətli istifadə üçün optimallaşdırılıb.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Crown Tools elektrik alətləri
Model:
Crown
Çəki:
4.9 kq
Zəmanət:
1 İl
| Model | CT18114 BMC |
| Product Type | Heavy Rotary Hammer |
| Rated Power | 850 W |
| Rated Voltage | 220-230 V |
| Frequency | 50/60 Hz |
| No-Load Speed | 0-800 rpm |
| Impact Rate | 0-3400 bpm |
| Single Impact Power | 4.2 J |
| Chuck Type | SDS-PLUS |
| Max Drilling Diameter (Concrete) | 28 mm |
| Max Drilling Diameter (Steel) | 13 mm |
| Max Drilling Diameter (Wood) | 40 mm |
| Weight | 4.9 kg |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 4.9 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |