Crown CT13528 1500W Cilalama maşını (Polirolka)
2.6 kq
1500W güclü dəyişən sürətli cilalama maşını (polirolka) – 180 mm üçün ideal.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Crown CT13528 1500W cilalama maşını (polirolka) geniş sürət diapazonu (520-4000 rpm), yüngül konstruksiyası və erqonomik tutacağı ilə uzunmüddətli cilalama işlərində maksimum rahatlıq təmin edir. 180 mm rezin altlıq ilə avtomobil kuzov, mərmər və digər səthləri mükəmməl parıldadır.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Crown Tools elektrik alətləri
Model:
Crown
Çəki:
2.6 kq
Zəmanət:
1 İl
| Rated power | 1500 W |
| Amperage at voltage 220-230 V | 6.5 A |
| Rated speed | 520-4000 min⁻¹ |
| Spindle thread | M14 |
| Max. Ø of rubber sanding plate | 180 mm |
| Weight | 2.6 kg |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 2.6 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |