Crown CT13506-125V 1200W Bucaqlı daşlama maşını (Lagonda)
2.5 kq
1200W dəyişən sürətli professional bucaqlı daşlama maşını (lagonda).
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Crown CT13506-125V 1200W bucaqlı daşlama maşını (lagonda) dəyişən sürət tənzimləməsi, yumşaq başlama və dönmə tutacağı ilə peşəkar istifadə üçün nəzərdə tutulub. 125 mm disk ilə yüksək güc və dəqiqlik təmin edir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Crown Tools elektrik alətləri
Model:
Crown
Çəki:
2.5 kq
Zəmanət:
1 İl
| Rated power | 1200 W |
| Rated speed | 3000-10000 min⁻¹ |
| Amperage at voltage 220-230 V | 5.5 A |
| Spindle thread | M14 |
| Max. Ø of cutting disc | 125 mm |
| Max. Ø of grinding disc | 125 mm |
| Max. Ø of rubber sanding plate | 125 mm |
| Weight | 2.5 kg |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 2.5 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |