Crown CT13499-125R 720W Bucaqlı daşlama maşını (Lagonda)
1.9 kq
720W güc, 125 mm disk – geniş emal işləri üçün bucaqlı daşlama maşını (lagonda).
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Crown CT13499-125R 720W bucaqlı daşlama maşını (lagonda) 125 mm disk dəstəyi ilə daha geniş səthlərdə sürətli kəsmə və daşlama imkanı yaradır. Davamlı mühərriki ilə uzun ömür təmin edir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Crown Tools elektrik alətləri
Model:
Crown
Çəki:
1.9 kq
Zəmanət:
1 İl
| Rated power | 720 W |
| Rated speed | 11000 min⁻¹ |
| Amperage at voltage 220-230 V | 3.3 A |
| Spindle thread | M14 |
| Max. Ø of cutting disc | 125 mm |
| Max. Ø of grinding disc | 125 mm |
| Max. Ø of rubber sanding plate | 125 mm |
| Max. Ø of circular wire brush | 75 mm |
| Max. Ø of cup wire brush | 75 mm |
| Weight | 1.9 kg |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 1.9 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |