Crown CT10130C 810W Zərbəli Drel
31.5x8.4x24.5 mm
2.2 kq
Effektiv 810W zərbəli drel – peşəkar qazma üçün etibarlı.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Crown CT10130C 810W zərbəli drel, metal açarsız çəngəl və yüksək zərbə sürəti ilə beton, metal və ağacda dəqiq qazma işləri üçün uyğundur. Elektron sürət tənzimləməsi, tərs funksiya, kilidləmə düyməsi və yumşaq tutacaq ilə istifadəçi rahatlığını artırır. Uzunömürlü konstruksiya peşəkar istifadə üçün idealdır.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Crown Tools elektrik alətləri
Model:
Crown
Çəki:
2.2 kq
Zəmanət:
1 İl
| Rated power | 810 W |
| Amperage at voltage 220-230 V | 3.9 A |
| No-load speed | 0-2800 min⁻¹ |
| Impact rate | 0-44800 min⁻¹ |
| Chuck type | Metal keyless chuck |
| Chuck tightening range | 2-13 mm |
| Drilling output in concrete | 16 mm |
| Drilling output in steel | 13 mm |
| Drilling output in wood | 30 mm |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 31.5x8.4x24.5 mm |
| Çəki | 2.2 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |