Alevs ASWP80 Benzinli Su Pompası
520x410x470mm mm
21.0 kq
Güclü benzinli su pompası, 80mm çıxış portu və 55 m³/saat axım həcmi ilə.
1 il zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Alevs ASWP80 benzinli su pompası, 80mm port diametri, 55 m³/h axım və 30m maksimum başlıq ilə bağça, kənd təsərrüfatı və ev istifadəsi üçün uygundur. Güclü performansı ilə səmərəli su ötürmə təmin edir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Alevs
Model:
ASWP80
Çəki:
21.0 kq
Zəmanət:
1 il
| Model | ASWP80 |
| Starting System | Recoil |
| Engine Capacity | 209CC |
| Inlet Port Diameter | 80mm |
| Outlet Port Diameter | 80mm |
| Max Head | 30m |
| Flow Rate | 55m³/h |
| Suction Head | 7m |
| Rated Speed | 3600rpm |
| Fuel Tank | 1.3L |
| Dimensions | 520x410x470mm |
| Weight | 21.0kg |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 520x410x470mm mm |
| Çəki | 21.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 il |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |