Alevs AS80CE Dizel Su Pompası
570x460x720mm mm
47.0 kq
Orta güclü dizel su pompası, 80mm port, 47 m³/saat axım və 80m maksimum başlıq.
1 il zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Alevs AS80CE dizel su pompası, 80mm port diametri, 47 m³/h axım və 80m maksimum başlıq ilə bağça və kənd təsərrüfatı üçün uygundur.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Alevs
Model:
AS80CE
Çəki:
47.0 kq
Zəmanət:
1 il
| Model | AS80CE |
| Inlet/Outlet Port Diameter | 80mm |
| Continuous Flow | 47m³/h |
| Max Head | 80m |
| Self-Cleaning Time | 180s/4m |
| Max Suction Head | 8m |
| Rated Power/Speed | 6.9 kW/3600 rpm |
| Engine Type | Single-cylinder, 4-stroke, air-cooled, vertical |
| Dimensions | 570x460x720mm |
| Weight | 47kg |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 570x460x720mm mm |
| Çəki | 47.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 il |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |