Alevs AS50CE Dizel Su Pompası
570x460x680mm mm
33.0 kq
Kiçik dizel su pompası, 50mm port, 30 m³/saat axım və 80m maksimum başlıq.
1 il zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Alevs AS50CE dizel su pompası, 50mm port diametri, 30 m³/h axım və 80m maksimum başlıq ilə bağça və kənd təsərrüfatı üçün ideal bir cihazdır.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Alevs
Model:
AS50CE
Çəki:
33.0 kq
Zəmanət:
1 il
| Model | AS50CE |
| Inlet/Outlet Port Diameter | 50mm |
| Continuous Flow | 30m³/h |
| Max Head | 80m |
| Self-Cleaning Time | 180s/4m |
| Max Suction Head | 8m |
| Rated Power/Speed | 4.0 kW/3600 rpm |
| Engine Type | Single-cylinder, 4-stroke, air-cooled, vertical |
| Dimensions | 570x460x680mm |
| Weight | 33kg |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 570x460x680mm mm |
| Çəki | 33.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 il |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |