Alevs ASWP100 Benzinli Su Pompası
640x500x580mm mm
48.0 kq
Yüksək performanslı benzinli su pompası, 100mm çıxış portu və 90 m³/saat axım həcmi ilə.
1 il zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Alevs ASWP100 benzinli su pompası, 100mm port diametri, 90 m³/h axım və 30m maksimum başlıq ilə bağça və kənd təsərrüfatı işləri üçün yüksək performans təmin edir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Alevs
Model:
ASWP100
Çəki:
48.0 kq
Zəmanət:
1 il
| Model | ASWP100 |
| Starting System | Recoil |
| Engine Capacity | 389CC |
| Inlet Port Diameter | 100mm |
| Outlet Port Diameter | 100mm |
| Max Head | 30m |
| Flow Rate | 90m³/h |
| Suction Head | 7m |
| Rated Speed | 3600rpm |
| Fuel Tank | 6.5L |
| Dimensions | 640x500x580mm |
| Weight | 48kg |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 640x500x580mm mm |
| Çəki | 48.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 il |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |