Alevs AS80E Dizel Su Pompası
490x410x550mm mm
33.0 kq
Orta güclü dizel su pompası, 80mm port, 30 m³/saat axım və 13m maksimum başlıq.
1 il zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Alevs AS80E dizel su pompası, 80mm port diametri, 30 m³/h axım və 13m maksimum başlıq ilə bağça və tarım üçün idealdır.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Alevs
Model:
AS80E
Çəki:
33.0 kq
Zəmanət:
1 il
| Model | AS80E |
| Inlet/Outlet Port Diameter | 80mm |
| Continuous Flow | 30m³/h |
| Max Head | 13m |
| Self-Cleaning Time | 120s/4m |
| Max Suction Head | 8m |
| Rated Power/Speed | 4.0 kW/3600 rpm |
| Engine Type | Single-cylinder, 4-stroke, air-cooled, vertical |
| Dimensions | 490x410x550mm |
| Weight | 33kg |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 490x410x550mm mm |
| Çəki | 33.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 il |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |