Alevs AS50E Dizel Su Pompası
490x410x510mm mm
28.0 kq
Kompakt dizel su pompası, 50mm port, 22 m³/saat axım və 15m maksimum başlıq.
1 il zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Alevs AS50E dizel su pompası, 50mm port diametri, 22 m³/h axım və 15m maksimum başlıq ilə bağça və ev istifadəsi üçün uygundur.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Alevs
Model:
AS50E
Çəki:
28.0 kq
Zəmanət:
1 il
| Model | AS50E |
| Inlet/Outlet Port Diameter | 50mm |
| Continuous Flow | 22m³/h |
| Max Head | 15m |
| Self-Cleaning Time | 70s/4m |
| Max Suction Head | 8m |
| Rated Power/Speed | 3.6 kW/3600 rpm |
| Engine Type | Single-cylinder, 4-stroke, air-cooled, vertical |
| Dimensions | 490x410x510mm |
| Weight | 28kg |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 490x410x510mm mm |
| Çəki | 28.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 il |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |