Alevs AS200E Dizel Su Pompası
490x610x510mm mm
57.0 kq
Böyük sənaye dizel su pompası, 200mm port, 230 m³/saat axım və 20m maksimum başlıq.
1 il zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Alevs AS200E dizel su pompası, 200mm port diametri, 230 m³/h axım və 20m maksimum başlıq ilə sənaye və kənd təsərrüfatı üçün idealdır.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Alevs
Model:
AS200E
Çəki:
57.0 kq
Zəmanət:
1 il
| Model | AS200E |
| Inlet/Outlet Port Diameter | 200mm |
| Continuous Flow | 230m³/h |
| Max Head | 20m |
| Self-Cleaning Time | 300s/4m |
| Max Suction Head | 8m |
| Rated Power/Speed | 15 kW/3600 rpm |
| Engine Type | Two-cylinder, 4-stroke, air-cooled, vertical |
| Dimensions | 490x610x510mm |
| Weight | 57kg |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 490x610x510mm mm |
| Çəki | 57.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 il |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |