Alevs AS100E Dizel Su Pompası
645x470x600mm mm
69.0 kq
Böyük dizel su pompası, 100mm port, 40 m³/saat axım və 16m maksimum başlıq.
1 il zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Alevs AS100E dizel su pompası, 100mm port diametri, 40 m³/h axım və 16m maksimum başlıq ilə tarım və sənaye istifadəsi üçün uygundur.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Alevs
Model:
AS100E
Çəki:
69.0 kq
Zəmanət:
1 il
| Model | AS100E |
| Inlet/Outlet Port Diameter | 100mm |
| Continuous Flow | 40m³/h |
| Max Head | 16m |
| Self-Cleaning Time | 180s/4m |
| Max Suction Head | 8m |
| Rated Power/Speed | 6.9 kW/3600 rpm |
| Engine Type | Single-cylinder, 4-stroke, air-cooled, vertical |
| Dimensions | 645x470x600mm |
| Weight | 69kg |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 645x470x600mm mm |
| Çəki | 69.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 il |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |