Alevs AS100CE Dizel Su Pompası
570x495x720mm mm
57.0 kq
Böyük dizel su pompası, 100mm port, 90 m³/saat axım və 60m maksimum başlıq.
1 il zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Alevs AS100CE dizel su pompası, 100mm port diametri, 90 m³/h axım və 60m maksimum başlıq ilə tarım və sənaye istifadəsi üçün idealdır.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Alevs
Model:
AS100CE
Çəki:
57.0 kq
Zəmanət:
1 il
| Model | AS100CE |
| Inlet/Outlet Port Diameter | 100mm |
| Continuous Flow | 90m³/h |
| Max Head | 60m |
| Self-Cleaning Time | 200s/4m |
| Max Suction Head | 8m |
| Rated Power/Speed | 9.2 kW/3600 rpm |
| Engine Type | Single-cylinder, 4-stroke, air-cooled, vertical |
| Dimensions | 570x495x720mm |
| Weight | 57kg |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 570x495x720mm mm |
| Çəki | 57.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 il |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |