Alevs E7018 Qaynaq Elektrodu 4.0x400 mm
4.0 x 400 mm mm
5.0 kq
E7018 4.0x400 mm qaynaq elektrodu, yüksək sıxılma müqaviməti və aşağı temperatur sərtliyi ilə.
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
E7018 seriyası qaynaq elektrodu yüksək gerilməli polad və aşağı əlaqəli polad qaynaqları üçün idealdır. Körpülər, təzyiq qabları kimi kritik strukturlar üçün uyğundur.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Alevs
Model:
E7018
Çəki:
5.0 kq
| Tip | High Tensile Steel |
| Standart | AWS A5.1 E7018-1 |
| Pozisiya | F, H, HF, OH, V |
| Akımlar | DCEP, AC |
| Depozit Effektivliyi | ~110% |
| Sərtlik | Mükəmməl aşağı temperatur sərtliyi |
| Sıxılma Müqaviməti | Yüksək sıxılma müqaviməti |
| Örtük Tipi | Extra Low Hydrogen, Potassium, Iron Powder |
| Tətbiqlər | Yüksək gerilməli mild steel və ya aşağı əlaqəli steel qaynaq, kritik strukturlar |
| Ölçü | 4.0 x 400 mm |
| Ağırlıq | 5 kg (~90 ədəd) |
| E/H | 150-190 A |
| V/OH | 130-170 A |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 4.0 x 400 mm mm |
| Çəki | 5.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |
| Zəmanət məlumatları mövcud deyil. | |