Alevs E6013 – 2.5mm Qaynaq Elektrodu
2.5 x 350 x 2.5 mm
5.0 kq
Alevs E6013 2.5mm elektrodu – nazik materialların AC/DC axınında təmiz və sabit qaynağı üçün ideal seçimdir.
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
2.5 x 350 mm ölçülü Alevs E6013 elektrodu, kiçik parçalarda və incə konstruksiyalarda sabit alovlanma təmin edir. Qaynaq tikişi hamar, cərəyan sərfiyyatı isə azdır. Həvəskarlar və peşəkar ustalar üçün uyğundur.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Alevs
Model:
E6013 – 2.5
Çəki:
5.0 kq
| Model | E6013 |
| Size | 2.5 x 350 mm |
| Type | Mild Steel |
| Standard | AWS A5.1 E6013, EN ISO 2560-A: E43 13 A |
| Current Types | AC, DCEP, DCEN |
| Current Flat/Horizontal | 60-90 A |
| Current Vertical/Overhead | 50-80 A |
| Position | F, H, HF, OH, V |
| Package | 5 kg (~258 pcs) |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 2.5 x 350 x 2.5 mm |
| Çəki | 5.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |
| Zəmanət məlumatları mövcud deyil. | |