Alevs E6013 – 3.2mm Qaynaq Elektrodu
3.2 x 350 x 3.2 mm
5.0 kq
Alevs E6013 3.2mm elektrodu – orta qalınlıqlı metallar üçün güclü və dayanıqlı qaynaq təmin edir.
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
3.2 x 350 mm ölçülü Alevs E6013 elektrodu, konstruksiyalar və sənaye işləri üçün uyğundur. Yüksək möhkəmlik, sabit alovlanma və geniş tətbiq imkanı təqdim edir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Alevs
Model:
E6013 – 3.2mm
Çəki:
5.0 kq
| Model | E6013 |
| Size | 3.2 x 350 mm |
| Type | Mild Steel |
| Standard | AWS A5.1 E6013, EN ISO 2560-A: E43 13 A |
| Current Types | AC, DCEP, DCEN |
| Current Flat/Horizontal | 80-130 A |
| Current Vertical/Overhead | 80-110 A |
| Position | F, H, HF, OH, V |
| Package | 5 kg (~157 pcs) |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 3.2 x 350 x 3.2 mm |
| Çəki | 5.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |
| Zəmanət məlumatları mövcud deyil. | |