Göçmenler TG 38 İnşaat Dəmir Kəsmə Avadanlığı
65x136x80 mm
306.0 kq
TG 38 modeli yüksək performanslı inşaat dəmir kəsmə avadanlığı olub, müxtəlif diametrli polad çubuqların dəqiq və güclü şəkildə kəsilməsi üçün nəzərdə tutulmuşdur.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Göçmenler TG 38 İnşaat Dəmir Kəsmə Avadanlığı sənaye standartlarına uyğun olaraq hazırlanmış, yüksək davamlılığa malik peşəkar avadanlıqdır. 4 kW gücündə mühərriki və 380V iş gərginliyi ilə stabil və fasiləsiz performans təmin edir. 306 kq ağırlığı və möhkəm konstruksiyası sayəsində ağır iş şəraitində belə yüksək dayanıqlıq göstərir.Müxtəlif polad sərtliklərinə uyğun kəsmə qabiliyyəti ilə tikinti sahələrində geniş istifadə olunur və yüksək məhsuldarlıq təmin edir.
Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Göçmenler Group
Model:
Göçmenler Group
Çəki:
306.0 kq
Zəmanət:
1 İl
| Model | TG 38 |
| Cutting Capacity | Steel Strength 45 Kg/mm2: Ø38 (single), Ø24 (double) Steel Strength 65 Kg/mm: Ø32 (single), Ø22 (double) Steel Strength 85 Kg/mm2: Ø30 (single), Ø20 (double) |
| Dimensions | Width: 65 cm Length: 136 cm Height: 80 cm |
| Motor Power | 4 kW |
| Operating Voltage | 380 V |
| Machine Weight | 306 kg |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 65x136x80 mm |
| Çəki | 306.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |