Emsa 10 kva dizel generator E PR EM 0010 3 Faz 50Hz
900x1750x1337 mm
557.4 kq
Emsa 10 kVA dizel generatoru, PERKINS 403A-11G1 mühərriki və EMSA EGK160-10N2 alternatoru ilə təchiz edilmişdir. 50 Hz tezlikdə 3 fazalı, su soyutmalı və mexaniki idarəetməli sistemə malikdir.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Emsa E PR EM 0010 model dizel generatoru, 10 kVA gücü ilə kiçik obyektlərdə etibarlı enerji təminatı üçün ideal seçimdir. PERKINS 403A-11G1 mühərriki və EMSA EGK160-10N2 alternatoru ilə təchiz edilmişdir. Su soyutma sistemi ilə yüksək performans və enerji səmərəliliyi təmin edir. 50 Hz tezlikdə 3 fazalı çıxışla, müxtəlif yük şəraitlərində sabit enerji təmin edir. Modul səs keçirməz kanopiya, IP23 qoruma sinfi və asan texniki xidmət xüsusiyyətləri ilə təchiz olunmuşdur.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Emsa
Model:
E PR EM 0010
Çəki:
557.4 kq
Zəmanət:
1 İl
| Engine | PERKINS |
| Alternator Brand | Emsa |
| Model | E PR EM 0010 |
| Prime Power kVA | 9 |
| Prime Power kW | 7 |
| Standby Power kVA | 10 |
| Standby Power kW | 8 |
| Engine Model | 403A-11G1 |
| Displacement | 1.131 liters |
| Number of Cylinders | 3, in line |
| Bore and Stroke | 77 x 81 mm |
| Compression Ratio | 23:1 |
| Engine Speed | 1500 rpm |
| Total Lubrication System Capacity | 4.9 liters |
| Total Coolant Capacity | 5.2 liters |
| Fuel Consumption 100% | 2.6 liters/hour |
| Fuel Consumption 75% | 2 liters/hour |
| Fuel Consumption 50% | 1.5 liters/hour |
| Alternator Model | EGK160-10N2 |
| Alternator Power | 15 kVA |
| Alternator Design | 4 pole, brushless |
| Voltage | 400 V |
| A.V.R. | SX460 |
| Voltage Regulation | ± 1% |
| Insulation System | Class H |
| Protection | IP23 |
| Rated Power Factor | 0.8 |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | 3 |
| Cooling System | Water Cooled |
| Governor Type | Mechanic |
| Induction | Natural |
| Combustion System | Indirect |
| Dimensions | 900x1750x1337 mm |
| Weight | 557.4 kg |
| Fuel Tank Capacity | 82 liters |
| Canopy Type | Modular type sound-proof |
| Canopy Weatherproof Rating | IP 23 |
| Canopy Paint | Epoxy and polyester powder painted |
| Additional Features | 0: Easy maintenance 1: Warning system for decreasing fuel with electronic fuel level sender 2: Remote control system 3: Emergency stop button 4: Lockable doors on both sides of canopy 5: Transparent panel inspection window 6: Non-flammable acoustic foam insulation 7: Nano tech cleaning system |
| Engine Specifications | 0: Heavy duty diesel engine 1: 12/24 volt self-starter and charger alternator 2: Changeable air, fuel, and oil filter 3: Flexible fuel pipe 4: Oil discharge valve and extension pipe 5: Industrial type silencer, exhaust spiral or compensator 6: Maintenance free battery 7: Engine block water heater 8: Diesel gen-set maintenance and operating instructions and electrical circuit diagram |
| Quality Standards | VDE 0530, BSE 4999 BS5000, IEC 34, EN12601, EN60204-1, TS ISO 8528-1 … -13, EN12100-1, EN12100-2, EN61000-6-4, EN61000-6-2, EN61000-4-11, EN61000-4-6, EN61000-4-5, EN61000-4-2, EN55011, EN55016-2-1, EN55016-2-3, EN61000-3-2, EN61000-3-3, EN55014-1, EN61000-6-2, EN61000-4-3, EN61000-4-4, EN61000-4-8, EN61000-4-11, TS EN ISO 3744, TS EN ISO 3746, TS EN 60034-1, TS EN 60034-22, TS EN ISO 3046, BS 5514, NEMA MG 21, IEC 60034, BS 4999/5000, TS EN 60947-1..4 |
| Certifications | ISO 9001-2015, ISO 14001-2015, ISO 45001-2018, ISO 1002-2006, 2000/14/EC European noise emission directive, TS ISO 8528-4, TS ISO 8528-5, TS EN 13501-1+A1:2013 flame retardancy, TTS EN ISO 9227, CE Declaration |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 900x1750x1337 mm |
| Çəki | 557.4 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |