Ducom B11 vintli Hava Kompressoru 11 kW, 15 Hp
680x1010x980 mm
Sadə Dizayn - Asan İstifadə B Seriyası kompressorlar ergonomik dizaynı, istifadə olunan avadanlıqların keyfiyyəti və üstün mühəndisliyi ilə uzun illər aşağı enerji xərci, az texniki xidmət tələbi və yüksək performans təmin edərək müəssisənizin ən vacib tərəfdaşı olacaq.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
B Seriyası kompressorlar sadə və intuitiv dizaynı, yüksək keyfiyyətli komponentləri və peşəkar mühəndislik həlli ilə uzun müddət davamlı və etibarlı işləmə təmin edir. Onlar enerji xərclərini minimuma endirir, texniki xidmət ehtiyacını azaldır və yüksək performansla işləyərək müəssisənizin əməliyyat effektivliyini artırır.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Ducomp Kompressorları
Model:
B11-11/15
Zəmanət:
1 İl
| Model | B11 |
| Capacity 7bar | 1.8 |
| Capacity 10bar | 1.32 |
| Capacity 13bar | 1.15 |
| Motor power | 11 kW / 15 Hp |
| Voltage phase | 400V / 3Ph |
| Connection | 3/4" |
| Dimensions mm | 680 x 1010 x 980 |
| Features | Design: Simple Design - Easy to Use Control panel: PLC Control Panel - Programmable and Industry 4.0 compatible, 24/7 Monitoring and recording Motor: High Efficiency Electric Motor - IE3, IP55, performs in dusty, humid, and hot environments Cooling system: External Cooling System - Filters atmospheric air and keeps optimal temperature in tough conditions Belt pulley: PL Type Belt-Pulley Transmission System - Minimizes transmission losses and ensures long service life Screw block: Screw Block - Optimized rotor profiles for maximum energy efficiency Air filter: Long-Life Filter - EU3 panel filter with 99.5% efficiency, dual-stage filtration for consistent performance |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 680x1010x980 mm |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |