Bosch Professional GKT 55 GCE Lazerləşdirilmiş Dairəvi Mişar
4.7 kq
Bosch GKT 55 GCE – 165 mm diskli, lazerli daldırma mişar.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Bosch Professional GKT 55 GCE – 1400 W gücündə, lazer bələdçili və 165 mm diskli daldırma dairəvi mişar. Dəqiq və təmiz kəsiklər üçün nəzərdə tutulub.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Bosch
Model:
GKT 55 GCE
Çəki:
4.7 kq
Zəmanət:
1 İl
| Rated input power | 1400 W |
| No load speed | 6000 rpm |
| Saw blade diameter | 165 mm |
| Cutting depth 90° | 57 mm |
| Weight | 4.7 |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 4.7 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |