Bosch Professional GKS 190 Dairəvi Mişar
4.2 kq
Bosch GKS 190 – 1400 W, 190 mm diskli dairəvi mişar.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Bosch Professional GKS 190 – 1400 W güclü motorlu, 190 mm disk diametrli dairəvi mişar. 70 mm dərinlikdə kəsmə imkanı ilə taxta və taxta materiallarda sürətli və dəqiq işləyir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Bosch
Model:
GKS 190
Çəki:
4.2 kq
Zəmanət:
1 İl
| Rated input power | 1400 W |
| No load speed | 5500 rpm |
| Saw blade diameter | 190 mm |
| Cutting depth 90° | 70 mm |
| Weight | 4.2 |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 4.2 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |