Bosch Professional GBM 6 RE Drel
1.7 kq
Bosch GBM 6 RE – 350 W, 13 mm patronlu drel.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Bosch Professional GBM 6 RE – 350 W güclü, 13 mm patronlu, sürət tənzimləməli drel. Metal və taxtada dəqiq qazma üçün idealdır.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Bosch
Model:
GBM 6 RE
Çəki:
1.7 kq
Zəmanət:
1 İl
| Rated input power | 350 W |
| No load speed | 0 – 2600 rpm |
| Chuck capacity | 1.5 – 13 mm |
| Weight | 1.7 |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 1.7 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |