Bosch Professional GBM 10 RE Drel
2.3 kq
Bosch GBM 10 RE – 600 W drel.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Bosch Professional GBM 10 RE – 600 W güclü, 13 mm patronlu drel. Yüksək fırlanma anı ilə ağır qazma işləri üçün nəzərdə tutulub.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Bosch
Model:
GBM 10 RE
Çəki:
2.3 kq
Zəmanət:
1 İl
| Rated input power | 600 W |
| No load speed | 0 – 2600 rpm |
| Chuck capacity | 1.5 – 13 mm |
| Weight | 2.3 |
Ölçülər və çəki
| Çəki | 2.3 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |