Bosch GSR 18V Drel-vintburan (06019H5000)
50x20x30 mm
1.0 kq
Bosch GSR-18V Professional şarjlı matkap-drel, yüksək performans və uzun batareya ömrü ilə.
1 il zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Səmərəlilik, dözümlülük və yığcam üçün ağıllı fırçasız motorSağlam iş üçün ideal olan möhkəm metal çuch və kompakt erqonomik dizayn
Professional 18V sistemi Bosch batareyaları və eyni gərginlikli şarj cihazı ilə işləyir
Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Bosch
Model:
GSR 18V-50 Professional
Çəki:
1.0 kq
Zəmanət:
1 il
| Brend | Bosch |
| Motor_növü | Fırçasız |
| Metalda_qazma | Qeyri_müəyyənlik_K: 1,5 m/s² Titrəmə_emissiya_dəyəri_ah: 1,4 m/s² |
| Maks_fırlanma | maks: 50 Nm sərt: 50 Nm əsas: 20 + 1 yumşaq: 28 Nm |
| Batareya_növü | Li-ion |
| Patron_diametri | min: 1,5 mm maks: 13 mm |
| Batareyasız_çəki | 1 kq |
| Maks_qazma_diametri | Vint: 10 mm Polad: 13 mm Taxta: 35 mm Alüminium: 13 mm |
| Batareya_gərginliyi | 18 V |
| Boş_gediş_sürəti | 1-ci_ötürücü: 0 - 460 d/dəq 2-ci_ötürücü: 0 - 1.800 d/dəq |
| Kirpiclə_hörmədə_qazma | Qeyri_müəyyənlik_K: 1,5 m/s² Titrəmə_emissiya_dəyəri_ah: 11,2 m/s² |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 50x20x30 mm |
| Çəki | 1.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 il |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |