Aydın Trafo vintli hava kompressoru ATV3T 3 kW 4 HP
603x747x705 mm
185.0 kq
Sənaye üçün etibarlı və yüksək performanslı vintli hava kompressoru, 3 kW motor gücü ilə.
1 İl zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Aydın Trafo vintli hava kompressoru ATV3 3 kW 4 HP, sənaye tətbiqləri üçün etibarlı və yüksək performanslı həll təklif edir. Yüksək keyfiyyətli vintli mexanizm və kəmər-kasnak sistemi ilə səmərəli işləyir. İstehsalat, tekstil və avtomobil sənayelərində istifadə üçün uyğundur.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Aydıntrafo Hava Kompressorları
Model:
ATV3T
Çəki:
185.0 kq
Zəmanət:
1 İl
| Model | ATV 3 T |
| Power | |
| Voltage | 400V / 3Ph |
| Weight | |
| Capacity | 7_Bar: 0.46 10_Bar: 0.37 13_Bar: |
| Motor_Power | 3 kW / 4 Hp |
| Connection_Size | 3/4 inch |
| Dimensions | 603 x 1661 x 1334 mm |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 603x747x705 mm |
| Çəki | 185.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 İl |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |