Alevs Dizel Generator AS8500AK
740 x 505 x 630 mm
124.0 kq
6 kW gücündə açıq tip dizel generator.
1 il zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Dizel generator AS8500AK, 6 kW reytinq gücü ilə tək fazalı və açıq tipdədir. 13 litr yanacaq tankı ilə gəlir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Alevs
Model:
AS8500AK
Çəki:
124.0 kq
Zəmanət:
1 il
| Model | AS8500AK |
| Rated Power | 6 kW |
| Voltage | 220 - 240 V |
| Phase | Single phase |
| Frequency | 50Hz |
| Fuel Tank | 13 L |
| Type | Open type |
| Starting | Electric start |
| Dimensions | 740 x 505 x 630 mm |
| Weight | 124 kg |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 740 x 505 x 630 mm |
| Çəki | 124.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 il |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |