Alevs Dizel Generator AS12000AK
1060 x 660 x 750 mm
220.0 kq
9 kW gücündə açıq tip dizel generator.
1 il zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Dizel generator AS12000AK, 9 kW (max 10 kW) reytinq gücü ilə tək fazalı və açıq tipdədir. 34 litr yanacaq tankı ilə gəlir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Alevs
Model:
AS12000AK
Çəki:
220.0 kq
Zəmanət:
1 il
| Model | AS12000AK |
| Rated Power | 9 kW (Max power 10 kW) |
| Voltage | 220 - 240 V |
| Phase | Single phase |
| Frequency | 50Hz |
| Fuel Tank | 34 L |
| Type | Open type |
| Starting | Electric start |
| Dimensions | 1060 x 660 x 750 mm |
| Weight | 220 kg |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 1060 x 660 x 750 mm |
| Çəki | 220.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 il |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |