Alevs AS200 Qaynaq Generatoru | 230V, 50Hz
770x545x675 mm
118.0 kq
1 il zəmanət
•
Çatdırılma
•
Servis dəstəyi
Məhsul haqqında
Alevs AS200 qaynaq generatoru, DC 50-200A cərəyan və 22-28V qaynaq gərginliyi ilə ev və kiçik sənaye işləri üçün ideal həll təqdim edir. E-Start sistemi və 18L yanacaq tutumu ilə rahat istifadə təmin edir.Əsas xüsusiyyətlər
Marka:
Alevs
Model:
AS200
Çəki:
118.0 kq
Zəmanət:
1 il
| Model | AS200 |
| Brand | Alevs |
| Voltage | 230V |
| Frequency | 50Hz |
| Current Range | DC 50-200A |
| Welding Voltage | DC 22-28V |
| Welding Rod | Ø 1.6-5.0 mm |
| Rated Current/Voltage | 170A/26.8V |
| Start System | E-Start |
| Fuel Capacity | 18 L |
| Dimensions (LxWxH) | 770 x 545 x 675 mm |
| Weight | 118 kg |
Ölçülər və çəki
| Ölçülər | 770x545x675 mm |
| Çəki | 118.0 kq |
Zəmanət məlumatları
| Zəmanət müddəti | 1 il |
| Servis dəstəyi | 7/24 texniki dəstək |
| Çatdırılma | Pulsuz çatdırılma |